Balzám je momentálně nedostupný.
Děkujeme za pochopení.

LÍSKOOŘÍŠKOVÝ BALZÁM

Balzám na pleť s tmavým kakaovým máslem nejvyšší kvality a lískooříškovým olejem Vaši pleť doslova rozmazlí smile Balzám se hodí pro většinu typů pleti, obzvláště pak pro suchou a citlivou. Pro obsah kakaového másla nedoporučujeme pouze pro pleť se sklonem k akné.

Tmavé kakaové máslo nejvyšší kvality - výborně chrání namáhanou kůži před různými vlivy počasí, zvyšuje flexibilitu kůže, zpomaluje strárnutí pokožky. Působí velmi dobře i v péči o jizvy, strie.

Lískooříškový olej - je jedním z nejlepších olejů pro péči o pleť. Je bohatý na množství nenasycených mastných kyselin a vitamin E, které jsou velmi důležité pro zdraví pokožky i celého organismu. Rychle se vstřebává a nezanechává pocit mastnoty. Vyživuje, hydratuje a regeneruje pokožku, obnovuje její elasticitu. Je ideální pro suchou a citlivou pleť.

Mandlový olej - obsahuje vzácné esenciální kyseliny, proteiny, minerály a je bohatým zdrojem vitaminu E. Velmi rychle se vstřebává do pokožky, je dobře snášenlivý a proto vhodný pro všechny typy pleti - od suché přes citlivou se sklonem k zarudnutí až po stárnoucí pokožku. Jako zvláčňující a zklidňující pleťový a tělový olej skvěle působí i proti škodlivým vlivům prostředí a preventivně bojuje proti tvorbě vrásek.

Vitamín E - patří do skupiny vitamínů rozpustných v tucích. Jedná se o jeden z nejdůležitějších antioxidantů, tedy látek, které chrání buňky před poškozením. Jde o přírodní konzervant.