Reklamní sdělení
Měj své vlastní webové stránky!https://www.websnadno.czMít své vlastní webové stránky nebylo nikdy jednodušší. S WebSnadno je můžete mít i Vy.
Tvorba webových stránekhttps://blog.pageride.comPoznejte výhody balíčku služeb Premium! Aktivujte si jej na 30 dnů ZDARMA.
E-shop snadno & rychlehttps://www.websnadno.czSystém WebSnadno nabízí moderní e-shop s podporou on-line plateb.
Naše balzámy a masti

Všechny jsou vyrobeny z prvotřídních přírodních olejů, másel a jiných přírodních ingrediencí. Nepoužíváme vodu pro zvětšení objemu mastí, kterých Vám tak stačí pouze malé množství. Jejich tuhá konzistence po kontaktu s teplem rukou povolí, na těle roztaje a vsákne se do kůže. Pokud to s množstvím masti nepřeženete, tak se nemusíte bát ani mastného filmu na kůži.  smile

Masti a balzámky, u kterých jsme to shledali důležité, mají certifikát pro děti od narození. V menu je jednoduše poznáte podle srdíčka. 

Všechny naše výrobky jsou svým složením vhodné pro děti, pokud nejsou alergické na některou složku v obsahu masti. Ale nepovažovali jsme za nutné nechat certifikovat pro děti od narození balzámky určené pro zralou pleť dam.  wink
Nemusíte se tedy bát použít pro děti jakýkoli z našich výrobků, mnohé by bylo v podstatě možné označit za jedlé.

Vůně přírodních mastí se může v každé šarži lišit. Je to dáno jejich přírodním charakterem.

Trvanlivost mastí a balzámků je jeden rok, po otevření doporučujeme spotřebovat do šesti měsíců. Je nutné je skladovat mimo sluneční záření při teplotách do 25°C.