Reklamní sdělení
Tvorba webových stránekhttps://blog.pageride.comPoznejte výhody balíčku služeb Premium! Aktivujte si jej na 30 dnů ZDARMA.
Měj své vlastní webové stránky!https://www.websnadno.czMít své vlastní webové stránky nebylo nikdy jednodušší. S WebSnadno je můžete mít i Vy.
Česká národní asociace kempingu https://www.cnacc.euRádi cestujete, kempujete? S karavanem nebo bez, na tom nezáleží. My jsme otevření všem.

Jsme mladá rodina, která se snaží žít v souladu s přírodou. Zajímáme se o zdraví, rádi fotíme, včelaříme, mícháme svou kosmetiku, vaříme své pivo a vůbec děláme spoustu věcí po svém.

Známe se přes deset let, od roku 2015 jsme manželé a přesto máme pocit, že se známe celý život...
V roce 2016 se nám narodil Vašíček a náš život dostal nový smysl. Od té doby se náš svět točí okolo něj a tedy i naše zájmy se přesunuli k dětem. I proto jsme začali podporovat děti se smutným příběhem (O tom zde).

Budeme velmi potěšeni, když Vám naše cesta i výrobky budou k užitku wink

Naše cesta k výrobě vlastní kosmetiky

 

Začala v lednu 2015, kdy jsme před početím dítěte cíleně podstoupili půlroční detoxikační kůru. Studium mnoha zdrojů nás předsvědčilo o tom, že jen toto ke zdravému životnímu stylu nestačí. Chemie se nenachází jen v jídle, nejvíce jí přijímáme ve formě kosmetiky. Napadlo Vás někdy přečíst si složení svých kosmetických přípravků? Mýdlo nazvané Natural má s přírodou společný opravdu jen název.

S vědomím toho, jak je dětská pokožka citlivá, jsme si řekli, že s tímhle naše dítě nepřijde do styku. Chceme pro něj i pro sebe to nejlepší a nechceme dělat zbytečné kompromisy. Pátrali jsme po alternativách všeho, co je doma používáno, sbírali jsme informace a hledali poctivé dodavatele kvalitních surovin.

V květnu 2016 jsme se po roce testování již odhodlali darovat první své výrobky také rodině a známým. Kladné ohlasy nás přesvědčily o tom, že jdeme správnou cestou. Když začal být zájem větší, napadlo nás kosmetiku prodávat. Legislativa v České republice však klade na výrobce kosmetiky velké požadavky, takže to byl „běh na delší trať“. Osvědčených receptur máme mnoho, certifikovat je budeme postupně.

Naše masti neobsahují vodu, parabeny, skryté alergeny ani umělá aromata.
Díky svému přírodnímu  složení jsou mnohé certifik
ovány již pro děti od narození. Více o tom zde.
Zkušenosti našich spokojených zákazníků si můžete přečíst zde.

Všechny naše výrobky jsou dělány s láskou. Možná to zní jako klišé, ale je to skutečně tak wink . Vše se snažíme vyrábět z co nejkvalitnějších surovin – děláme to přece i pro naše děti!

Jsme přesvědčeni o tom, že Vám máme co nabídnout a bude  nám potěšením, když Vám budeme moci udělat radost našimi produkty.

Lucka, Standa, Vašík a Helenka
Horákovi